Ділимося Хлібом з військовими-реабілітантами

11 березня 2024 року, вже другий рік поспіль команда Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному спільно з рестораном здорового харчування «Foodies» та Фундація ім. князів-благодійників Острозьких організували інтеграційну сесію Ділимося Хлібом за підтримки ІСАР Єднання та Фонду ім. Чарльза С. Мотта, а також нашого друга зі США пана Петра Костіва, який особисто завітав на подію.

Захід цьогоріч організовано для Захисників та Захисниць України, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Рівненській міській територіальній громаді.

Під орудою ведучого Руслана Краплича з боку Фундації імені князів-благодійників Острозьких та шеф-кухаря ресторану «Foodies» Аліси Хагенбурх учасниці й учасники із захопленням виготовляли весняних жайворонків і золоті паляниці. Вони пригадували пережите. Натхненно працювали з тістом, борошном, олією, родзинками. Радісно куштували свіжу випічку й упаковували у паперові кульки, щоб поділитися із побратимами та посестрами, які чекали запашного Хліба у шпиталі.

«Участь Захисників та Захисниць України, які перебувають на лікуванні та реабілітації…не лише надає їм підтримку, а є проявом визнання їхнього важливого внеску в життя країни. Сьогодні, коли наші Захисники та Захисниці своїм потом та кровʼю захищають житницю, важливим є розуміння кожного якою ціною дається український хліб» – наголосила Директор Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Євгенія Курсик.

Цьогоріч пан Петро Костів, окрім свого фінансового внеску, організував приїзд співака Роберто Саламанка, який був переможцем багатьох пісенних конкурсів у Сальвадорі, а нині мешкає у Лос-Анджелесі (США). Який виступив під час сеансу хлібо-терапії. А наступного дня (12 березня 2024 року), на запрошення учасників, відвідав Реабілітаційний центр де виступив перед пораненими, що проходять реабілітацію. Захоплені глядачі мікро-концерту на мить забули про свої болі та підспівували й підтанцьовували у ритмі сальси та рокен-ролу. І, звичайно, робили селфі зі співаком.

Заходи пройшли у теплій, невимушеній атмосфері з чудовим настроєм та щирими розмовами. 

Історії наших Захисників – це історії про силу, волю, незламність духу, взаємодопомогу, згуртованість та патріотизм. Щирий захват викликає те, що Захисники, які пережили складні випробування, які залишили все, що у них було – не здались, не зневірились, а продовжують активне життя, допомагають іншим та наближають Перемогу України.