Родина організаторів-фасилітаторів проекту “Ділимося Хлібом” зростає у Закарпатті

20-22 березня 2024 року в рамках проєкту Фундації імені князів-благодійників Острозьких “Ділимося Хлібом” за підтримки Global Fund for Community Foundations у місті Ужгород проведено тренінг для 12 нових організаторів-фасилітаторів інтеграційних сеансів «Ділимося Хлібом» у Закарпатській області. Перед початком тренінгу учасники пройшли сеанс хлібо-терапії: виготовили великодні пряники, розписали їх кольоровим глазуром і передали для військових, які лікуються у шпиталях Ужгорода.

Підготовлена команда впродовж наступних 4-х місяців зможе організувати та провести не менше 20 інтеграційних сеансів Ділимося Хлібом для ВПО в м. Ужгород за підтримки нашого нового партнера Ради наукових досліджень й обмінів IREX з коштів АМР США.

Антоніна Юхимчук:

«Стала учасницею прекрасної події в місті Ужгород: навчання фасилітаторів для проєкту “Ділимося хлібом” під керівництвом Руслана Краплича.

Ідея проекту полягає в інтеграції ВПО у наші громади, шляхом спільного виготовлення та ділення Хліба (хлібного виробу).

На участь у навчанні з Закарпаття було подано 18 заявок. На конкурсній основі комісія відібрала чотири, серед яких і ГО “Срібне дерево життя”. Ще чотири організації міста Ужгорода запросили поза конкурсом.

Учасники тренінгу отримали сертифікат і підписали ліцензійну угоду на право самостійної організації та фасилітації інтеграційних сесій спільного з громадою виготовлення та ділення Хлібу в рамках проєкту Фундації імені князів-благодійників Острозьких “Ділимося Хлібом” за підтримки Global Fund for Community Foundations.

Щемливі моменти ділення власним творінням відкриває людей і виймає їх внутрішні блоки, які посіяла війна у серцях усіх українців. На жаль, багато хто так і не зможе повернутися додому, але реальність приймати відмовляється. Цей прийом відкриває можливість побачити шанс для себе і зрозуміти, що кожен з нас творець свого майбутнього. В перспективі 20 груп ВПО пройдуть сеанс хліботерапії і це дозволить їм бути включеними у життя приймаючої громади.

Та найбільш цінне з цієї події – знайомство з цікавими людьми, серце яких б’ється в унісон з твоїм. Вони справжні фанати своєї справи. Так, вони є і їх багато.)))

Дякуємо всім організаторам за чудові відкриття які наповнюють наш світ і дозволяють ділитися своїм світлом».

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2135790670108880&id=100010339034578 

Галина Ярцева:

Проєкт Фундація ім. князів-благодійників Острозьких «Ділимося Хлібом», сподіваюсь, масштабується на Закарпатті!❤️

Дякуємо нашим партнерам за яскравий концепт проєкту, за його емоційність і моральну підтримку людей, що потребують.

На тренінг не потрапила, але смаколики для найкращих людей отримала і місію передачі – виконала! 

Дякуємо @Руслан Краплич Любов Керецман❤️❤️❤️

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=25041022442180127&id=100000971505483